Adobe Certified Professional – це визнана в галузі сертифікація, яка демонструє майстерне володіння програмним забезпеченням Adobe Creative Cloud і включає необхідні знання для побудови кар’єри в цифрових медіа. Кожен іспит інтегровано з програмою Adobe і розроблено експертами, що дає змогу достовірно оцінити навички, готовність до роботи.

Certiport ропонує повний комплекс послуг, які викладачі можуть використовувати для підготовки учнів та студентів до сертифікації Adobe Certified Professional. Certiport забезпечує підтримку і сприяє на кожному кроці – від спеціально розроблених навчальних матеріалів, практичних тестів до схвалених Adobe сертифікаційних іспитів.

Деталі сертифікації

Готуючись до сертифікаційних іспитів Adobe Certified Professional, Certiport і Adobe зібрали для вас набір практичних матеріалів і приклади іспитів. Ці навчальні матеріали були розроблені, щоб допомогти студентам і викладачам ознайомитися з ключовими розділами сертифікаційного іспиту.

У цьому пакеті ви знайдете:

 • Тематичні напрямки та завдання іспиту
 • Практичні матеріали із зображеннями
 • Практичний іспит

Практичні тести для оцінювання та підготовки до іспитів професіоналів Adobe, що базуються на оцінці ефективності, допомагають людям отримати сертифікати. Багато хто з ваших студентів захочуть оцінити свої знання програм до здачі сертифікаційних іспитів. Крім того, ми визнаємо необхідність того, щоб викладачі належним чином оцінювали знання людини. Certiport надає практичні тести із функціями звітування та ознайомлення, що гарантують належну підготовку ваших студентів до складання сертифікаційного іспиту.

Сертифікований професіонал Adobe — це визнаний галуззю сертифікат, який ефективно підтверджує навички роботи з програмами Adobe Creative Cloud. Можливо отримати наступні сертифікати:

 • Візуальні ефекти та анімована графіка за допомогою Adobe After Effects:
  Розвивайте свою кар’єру в індустрії анімаційної графіки, отримавши визнану галуззю сертифікацію для Adobe After Effects, інструменту світового класу для компонування відео, анімаційного дизайну та анімації.

 • Багатоплатформна анімація за допомогою Adobe Animate:
  Продемонструйте свої навички анімації, отримавши визнану галуззю сертифікацію для Adobe Animate, потужного програмного забезпечення для створення векторної анімації та мультимедіа.

 • Веб-авторинг за допомогою Adobe Dreamweaver:
  Станьте сертифікованим професіоналом Adobe із веб-розробки та покажіть свої навички в Adobe Dreamweaver, універсальному інструменті візуальної розробки для створення, публікації та керування веб-сайтами та мобільним вмістом.

 • Графічний дизайн та ілюстрації за допомогою Adobe Illustrator:
  Гуру цифрових медіа щодня втілюють своє унікальне бачення в життя за допомогою форм, кольорів і ефектів за допомогою Adobe Illustrator, галузевого стандартного програмного забезпечення векторної графіки. Отримайте визнану галуззю сертифікацію для Adobe Illustrator і доведіть свої навички гуру.

 • Публікація друкованих та цифрових засобів масової інформації за допомогою Adobe InDesign:
  Продемонструйте своє розуміння та вміння створювати друковані та цифрові медіа-публікації за допомогою Adobe InDesign, провідної в галузі програми макетування та дизайну сторінок.

 • Візуальний дизайн за допомогою Photoshop:
  Adobe Photoshop тепер вважається загальноприйнятою назвою. Продемонструйте свої навички роботи з найпоширенішим у світі програмним забезпеченням для цифрових зображень, ставши сертифікованим професіоналом Adobe із візуального дизайну.

 • Цифрове відео за допомогою Adobe Premiere Pro:
  Доведіть свої навички редагування відео, отримавши визнану галуззю сертифікацію для Adobe Premiere Pro, провідного індустріального програмного забезпечення для нелінійного редагування телепередач, фільмів і соціальних мереж.

Дізнайтеся, що це таке та як до них отримати доступ. Щоб дізнатися більше, приєднайтеся до Розі Кепрон і Тейсі Троубрідж із Adobe. Незалежно від того, чи ви досвідчений викладач цифрових медіа, чи новачок у Adobe, цей вебінар пропонує корисні поради та інструменти, які допоможуть вашим учням набути творчих навичок. Посилання

Вчіться у викладачів вашої дисципліни. Ми розділилися на три віртуальні секції — візуальний дизайн, відеодизайн і веб-дизайн — щоб обговорити тактику підготовки студентів до сертифікації Adobe і кар’єри в цій галузі. Перегляньте сесію візуального дизайну тут (відео) сесію відеодизайну тут (відео) і сесію веб-дизайну тут (відео).

Ми зустрілися з професіоналами з різних дисциплін, включаючи графічного дизайнера, художника анімаційної графіки та дизайнера UI/UX. Разом ми обговорили їхні шляхи до успіху, як вони бачать зміни у своїй сфері та що б вони хотіли знати перед початком кар’єри. (відео)

Scroll to Top