Microsoft Certified Fundamentals (MCF) є чудовим початком для всіх, хто зацікавлений у вивченні хмарних технологій від Microsoft, зокрема Microsoft Azure, Microsoft 365 і Microsoft Dynamics.

Сертифікація Microsoft Office Specialist (MOS) забезпечує найкраще в галузі оцінювання навичок і знань, надаючи студентам і професіоналам реальні вправи для оцінки їхнього вміння користуватися Microsoft Office.

Програма Microsoft Certified Educator (MCE) надає надійні інструменти, які допомагають викладачам інтегрувати інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) у навчання в класі.

Іспити Microsoft Certified Fundamentals – це шлях до повного розуміння того, що таке хмарні обчислення, які варіанти пропонує Microsoft і в які варіанти доцільно інвестувати підприємствам. Цей набір іспитів призначений для студентів, які замислюються над створенням кар’єри в галузі штучного інтелекту, науки про дані чи розглядають можливість працювати з хмарними обчисленнями. Оскільки все більше компаній прагнуть використовувати можливості великих даних та штучного інтелекту у своїй діяльності, попит на фахівців з обробки даних та суміжних спеціальностей постійно зростає. 

Програма Microsoft Office Specialist Program забезпечує найкраще в галузі оцінювання навичок і знань за допомогою нашого проєктного тестування, надаючи студентам і професіоналам реальні вправи для оцінки їхнього розуміння Microsoft Office.

Це гарантує, що кожен сертифікований користувач здатен повною мірою використовувати функції Microsoft Office, а тому є готовим розвивати й удосконалювати свої уміння на шляху кар’єрного становлення.

Завдяки сертифікату MOS ви можете підтвердити, що володієте навичками, ефективної і продуктивної роботи, що сприяє вищій кваліфікації діяльності.

Програма Microsoft Certified Educator Program – це програма професійного розвитку, яка дозволяє подолати розрив між технологічними навичками та інноваційним навчанням. Педагоги, які мають сертифікат Microsoft Certified Educator, можуть довести, що вони володіють навичками, необхідними для надання своїм учням та студентам насиченого персоналізованого навчального досвіду, який включає важливі навички 21-го століття за допомогою інструментів Microsoft. Переваги впровадження програми професійного розвитку та сертифікації Microsoft Certified Educator у вашому закладі включають:

  • викладачі / персонал мають базове розуміння інструментів Microsoft Education;
  • викладачі / персонал можуть продемонструвати, як успішно застосувати технології в навчальному процесі;
  • викладачі / персонал знають, які інструменти Microsoft Education можуть підтримувати певні навички сучасності.

Деталі сертифікації

Microsoft Certified Fundamentals

Відеокурси покращують досвід навчання та підвищують успішність сертифікаційного іспиту. Курс надає для самостійного опрацювання навчальний відеоматеріал на вимогу для програми Certiport Communication Skills for Business. Ці експертні навчальні ресурси прості у використанні, інтерактивні та допомагають підготувати учнів та студентів до успішної сертифікації.

Microsoft Office Specialist certifications

Це навчальні програми для кар’єри та технічної освіти, які готують учнів та студентів до професійного розвитку та навчання. Вони спрямовані на те, щоб допомогти здобувачам освіти відкрити більше можливостей для отримання освіти та працевлаштування. Ми прагнемо створювати навчальні матеріали, які забезпечують релевантність, реальне застосування та найвищу якість вмісту. Наші матеріали відповідають державним стандартам, включають дослідження кар’єри та навичок 21-го століття, а також мають потужну навчальну підтримку, щоб гарантувати, що ваші учні та студенти досягнуть бажаних результатів курсу. Багато наших програм готують здобувачів освіти до отримання визнаних у галузі сертифікатів.

Microsoft Certified Educator certification

Microsoft надає викладачам інструменти, необхідні для підготовки до іспиту Microsoft Certified Educator. Щоб успішно скласти цей іспит, вам рекомендовано опанувати навчальну програму 21CLD і мати практичне розуміння різноманітних інструментів Microsoft.

21st Century Learning Design

21st Century Learning Design надає вчителям чіткі та практичні способи розвитку навичок 21-го століття за допомогою цифрових технологій зі своїми учнями та студентами. Завдяки колекції уроків Office mix, що базується на дослідницькій методології, забезпечується спільний, заснований на практиці процес, щоб допомогти викладачам змінити те, як вони розробляють пізнавальну навчальну діяльність для своїх учнів та студентів.

Office 365 Teacher Academy

У навчальному курсі Office 365 Teacher Academy викладачі дізнаються, як стати більш інноваційними за допомогою хмарних інструментів, незалежно від пристрою, який вони використовують. Викладачі також дізнаються, як використовувати основні функції Office 365, включаючи Microsoft Teams, OneNote, Sway, Microsoft Forms, Office Online і OneDrive.

Практичні тести мають два формати:

  1. Режим тестування – учні та студенти розуміють, якими будуть сертифікаційні іспити, адже практичні тести відбуваються за тих самих умов, як і сертифікаційний іспит.
  2. Режим навчання – учні та студенти працюють у власному темпі, оскільки отримують відгуки та покрокові інструкції для кожного запитання.

Іспити Microsoft Fundamental – це іспити базового рівня, які допоможуть учням та студентам розпочати свій шлях до захопливої галузі штучного інтелекту, великих даних і хмарних обчислень. Ці іспити – чудовий спосіб познайомити здобувачів освіти із ролевою сертифікацією Microsoft, розробленою, щоб допомогти учням та студентам йти в ногу з вимогами сучасного бізнесу.

Незважаючи на те, що ці іспити є значущими для тих, хто шукає роботу, і студентів, які цікавляться кар’єрою в ІТ-сфері, вони підходять для осіб віком від 14 років.

Microsoft Office Specialist Program. Після завершення цього проєкту вони переходитимуть до наступного в рамках програми Microsoft Office Specialist. Ці невеликі проєкти перевіряють їхні навички, як це було б у реальному світі, і визначають здатність використовувати функціональні можливості програми Microsoft Office.

Сертифікація Microsoft Certified Educator Program – це дійсний і надійний спосіб оцінити ефективність та професійний розвиток. Сертифікат Microsoft Certified Educator вказує, що викладачі дійсно володіють тим набором навичок та опанували ті інструменти, які сприяють розширенню кордонів і урізноманітненню ресурсів для навчання, а також свідчать про готовність поділитися власним досвідом і спонукати застосовувати отримані знання за допомогою технологій.

Шлях сертифікації Microsoft: спеціаліст Microsoft Office та сертифікований викладач Microsoft
Детальніше про програми Microsoft Office Specialist і Microsoft Certified Educator розкажуть спеціалісти Certiport. Дізнайтеся про те, які іспити існують сьогодні, які з них найкращі для студентів і викладачів та які зміни очікуються!
Microsoft Certification Pathway: Microsoft Office Specialist and Microsoft Certified Educator

Навчальні партнери MOS: хто є хто
Дізнайтеся, які навчальні продукти MOS найкраще підійдуть вам і вашим учням / студентам. На цьому вебінарі ваші колеги-викладачі поділилися корисними і чесними відгуками та найкращими практиками щодо своїх основних навчальних продуктів: MSi та Jasperactive.
MOS Learning Partners: Who’s Who

Навчальна програма для Microsoft Classroom: Microsoft Office Specialist
Дізнайтеся, які навчальні продукти MOS найкраще підійдуть вам і вашим учням та студентам. На цьому вебінарі LearnKey розповість про навчальну програму Microsoft Office Specialist і про те, як ви можете інтегрувати її у свій клас.
Curriculum for the Microsoft Classroom: Microsoft Office Specialist

Чи готові ви до змагань? Пориньте в MOS Championship!
З понад 2 мільйонами сертифікацій, що надаються щорічно, MOS є найбільшою у світі програмою ІТ-сертифікації. MOS World Championship дає можливість студентам-спеціалістам Microsoft Office з усього світу продемонструвати силу своєї сертифікації MOS. Дізнайтеся, як залучити своїх студентів, що їм потрібно зробити, щоб здобути кваліфікацію, і як конкурс змінив життя колишніх конкурентів.
Are You Ready to Compete? Deep Dive into the MOS Championship

Як сертифікація MOS вплинула на мою кар’єру?
Сертифікація Microsoft дає студентам і кандидатам на роботу можливість скласти власний курс, втілити свої амбіції та реалізувати свій потенціал. На цій сесії ми зустрілися зі студентами, які отримали сертифікат MOS, і викладачами, які викладають MOS у своїх класах. Ми обговорили, як сертифікація MOS впливає на студентів під час навчання та на їхню кар’єру в майбутньому.
How MOS Certification Has Impacted My Career

Поради та підказки для навчання Microsoft Office у класі
У цьому розділі викладачі курсу Microsoft Office об’єдналися в три групи, щоб дати практичні поради щодо навчання Microsoft Word, Microsoft Excel і Microsoft PowerPoint. Перегляньте сеанси Microsoft Word,  Microsoft Excel, та  Microsoft PowerPoint.

Майбутнє технологій: як навчити учнів / студентів потрібним навичкам у класі
Технології швидко змінюються, й освіті може бути важко встигати за ними. Приєднуйтеся до дивовижних педагогів, роботодавців і галузевих експертів, які обговорюють ресурси для викладачів CTE та те, як навичкам завтрашнього дня можна навчати в класі вже сьогодні.
The Future of Technology: How to Teach Workforce Demanded Skills in the Classroom

Scroll to Top