Сертифікація цифрової грамотності IC3

Незалежно від того, чи плануєте ви продовжити кар’єру в ІТ-сфері, чи просто вирішили  підвищити ефективність роботи із новітніми технологіями, сертифікація цифрової грамотності IC3 – це те, з чого варто почати.

Деталі сертифікації

Набір продуктів IC3 Digital Literacy включає комплекс матеріалів від оцінювання до сертифікації. Кожен сертифікаційний іспит охоплює щонайменше 150 годин навчання. Крім того, стандарт цифрової грамотності IC3 є глобальним: охоплює загальну цифрову грамотність і включає різноманітні спеціальні цифрові навички.  Завдяки навчальним і практичним складовим, інструментам оцінювання та сертифікатам, спеціально розробленим для різного віку та професій, програма цифрової грамотності IC3 є просто найкращим способом гарантувати, що студенти та співробітники підготовлені до успіху в технологічному світі.

Практичні тести можна налаштувати, що дозволяє створити високоефективне середовище, сприятливе для навчання, орієнтованого на учня та студента. Практичні тести пропонують два різні режими:

  1. Режим тестування – учні / студенти розуміють, якими будуть сертифікаційні іспити, адже практичні тести відбуваються за тих самих умов, як і сертифікаційний іспит.
  2. Режим навчання – учні / студенти працюють у власному темпі, оскільки отримують відгуки та покрокові інструкції для кожного запитання.

Цифрова грамотность IC3 (GS6) – це остання версія програми цифрової грамотності IC3. Цю програму було реструктуровано з урахуванням сучасних комп’ютерних концепцій, включаючи хмарні та мобільні технології; вона узгоджена з освітніми вимогами і побудована в такий спосіб, щоб студенти або учні будь-якого віку могли перевірити свій рівень цифрової грамотності. Цифрова грамотність IC3 дозволяє кандидатам продемонструвати свою здатність вибирати та використовувати відповідні інструменти дослідження, продуктивності, співпраці та комунікації, щоб знаходити перевірену АБО достовірну інформацію, створювати контент, безпечно спілкуватися та розрізняти правду й упередженість у сучасних цифрових середовищах.

Нова структура являє собою комплексний набір сертифікацій, які можна стекувати, у семи сферах цифрової грамотності. Він складається з трьох іспитів, за успішне складання кожного з яких ви отримаєте окремий сертифікат, що підтверджує обізнаність у кожній галузі на базовому, середньому та просунутому рівнях відповідно.

Рівень 1 показує АБО перевіряє знання фундаментальних понять та основних компонентів.

Рівень 2 вимагає наявності практичних знань кожної із семи груп навичок.

Рівень 3 підтверджує поглиблене розуміння цифрової грамотності та вказує на те, що кандидат має технічну базу, необхідну для успішного просування на шляху навчання і працевлаштування та підтримки розвитку більш спеціалізованих технологічних навичок.

Сертифікація IC3 Spark, розрахована на молодшу вікову категорію, стосується тих самих основних концепцій, що і її попередник – сертифікація цифрової грамотності IC3. Хоча обидві сертифікації спрямовані на проблеми, що виникають у зв’язку зі зростаючими вимогами до технологій, IC3 Spark створено для дітей молодшого віку, які, можливо, вперше знайомляться з комп’ютерами та інтернетом або яким бракує основних цифрових компетентностей. 

 

IC3 Fast Track – це оцінювання навичок цифрової грамотності, яке можна використовувати для визначення набору навичок нових студентів або кандидатів на роботу. Базуючись на всесвітньо визнаній сертифікації цифрової грамотності IC3, IC3 Fast Track може допомогти оцінити здатність людини працювати в будь-якому середовищі, де потрібне використання технологій. Fast Track доступний на навчальній платформі GMetrix.

IC3 Fast Track – це найкращий спосіб переконатися, що ваші студенти чи співробітники працюють на потрібному рівні!

 

IC PHP Основи розробника – це сертифікація початкового рівня, призначена для підтвердження фундаментальних знань про технології, які знадобляться кандидатам для кар’єри розробника програмного забезпечення. Як перший крок до отримання більш розширених сертифікатів кодування, IC PHP є ідеальним початком для будь-якого кандидата, який цікавиться кодуванням PHP, але може мати обмежений досвід програмування або кодування.

Ви вперше пройшли сертифікацію з цифрової грамотності IC3 або хочете розширити сертифікаційні пропозиції вашого закладу освіти? Слідкуйте за детальним аналізом усіх аспектів сертифікації IC3 з експертами Certiport. Дізнайтеся про те, які іспити існують сьогодні, які з них найкраще обрати для здобувачів освіти і які організації схвалюють сертифікацію цифрової грамотності IC3. Implementing the New IC3 Global Standard Six

Ви намагаєтеся створити програму цифрової грамотності у своєму закладі освіти? Перегляньте цей вебінар, щоб довідатися про те, як викладачі бачать навчальну програму та іспит IC3 Digital Literacy GS6. Дізнайтеся про шлях упровадження програми курсу, про реакцію учнів / студентів та які практики визнано найкращими за навчальний рік. Building a Successful Digital Literacy Program

Незважаючи на те, якою галуззю захоплюються ваші учні / студенти, цифрові навички є запорукою успіху в будь-якій сфері. Сертифікація цифрової грамотності IC3 слугує вдалим початком для формування цифрових навичок, необхідних учням та студентам для досягнення успіху на робочому місці. Візьміть участь у цьому вебінарі, щоб розширити своє уявлення про ІС3: шляхи впровадження, напрями реалізації в освітньому середовищі, досвід використання в побудові кар’єри, приклади застосування цифрових навичок для підготовки до працевлаштування. It All Starts with IC3 Digital Literacy

Scroll to Top