Cisco, світовий лідер у галузі технологій, які забезпечують роботу інтернету, співпрацює з Certiport для створення програми сертифікації Cisco Certified Support Technician (CCST).

Ця програма включає в себе два сертифікаційні іспити, призначені для перевірки готових до роботи навичок і знань, щоб допомогти учням та студентам знайти роботу в галузі мереж і кібербезпеки. Сертифікація Cisco Certified Support Technician демонструє роботодавцю набір навичок кандидата, який необхідний для виконання відповідних завдань із першого дня роботи.

Іспити CCST Networking і CCST Cybersecurity були створені групою експертів із різних професій і галузей (зокрема співробітників Cisco, спеціалістів із мережевої безпеки та кібербезпеки, менеджерів з найму, професорів, викладачів та експертів Certiport), щоб забезпечити ефективну сертифікацію та подолати розрив між освітою та навичками і знаннями, необхідними для досягнення успіху на робочому місці. Це допомагає підготувати слухачів до відповідальних ролей у сфері кібербезпеки та мереж, зокрема аналітиків, аудиторів, спеціалістів із підтримки та техніків.

Деталі сертифікації

Certiport співпрацює з багатьма постачальниками навчальних програм, щоб надати навчальні матеріали для сертифікації Cisco Certified Support Technician з мереж і кібербезпеки. Залучаючи до співпраці високоякісних розробників навчальних програм, Certiport може допомогти учню та студенту покращити досвід роботи безпосередньо в класі або онлайн .

Практичні тести – високоефективне середовище, сприятливе для навчання, орієнтоване на учня та студента. Практичні тести можна виконувати у двох режимах.

Практичні тести мають два формати:

  1. Режим тестування – учні та студенти розуміють, якими будуть сертифікаційні іспити, адже практичні тести відбуваються за тих самих умов, як і сертифікаційний іспит.
  2. Режим навчання – учні та студенти працюють у власному темпі, оскільки отримують відгуки та покрокові інструкції для кожного запитання.

Програма сертифікації Cisco Certified Support Technician від Certiport складається з двох іспитів: CCST Networking і CCST Cybersecurity. Ці іспити перевіряють наявність необхідних знань і готовність до роботи й побудови кар’єри у двох із найбільш затребуваних галузей ІТ. 

 

Курс CCST:

– мережеві стандарти та концепції;

– формати адресації та підмережі;

– кінцеві точки та типи носіїв;

– мережеві інфраструктури;

– діагностика проблем;

– безпека мережі.

 

CCST курс кібербезпеки:​

– основні принципи безпеки;

– основні поняття безпеки мережі;

– концепції безпеки кінцевої точки;

– оцінка вразливості та управління ризиками;

– обробка інцидентів.

Бібліотека ресурсів Certiport – чудове місце, де можна знайти більше інформації про програми сертифікації та навчальні ресурси. Бібліотека містить різноманітні матеріали, які допоможуть вам зрозуміти та поділитися цінною пропозицією щодо отримання сертифікації.

Доступні ресурси Cisco Certified Support Technician:

Scroll to Top