Сертифікація Autodesk Certified User (ACU) – це визнаний у галузі сертифікат, з яким можна ефективно розпочати кар’єру дизайнера, інженера чи розробника. Його наявність є доказом компетентності й майстерності, тому доповнить будь-яке резюме. Сертифікація підходить для студентів, які отримали близько 150 годин досвіду роботи з програмним забезпеченням Autodesk, щоб перевірити свої навички роботи саме з цим програмним забезпеченням. Отримання цього рівня сертифікації під час навчання у школі додасть учням упевненості, оскільки вони продовжуватимуть освоювати продукти Autodesk і здобувати сертифікати професійного рівня в майбутньому.

Деталі сертифікації

Certiport пропонує повний комплекс освітніх ресурсів, який викладачі можуть використовувати для підготовки учнів та студентів до сертифікації Adobe Certified Professional. Від спеціально розроблених навчальних матеріалів і практичних тестів до схвалених Adobe сертифікаційних іспитів – Certiport надає допомогу на кожному кроці.

Наші інструменти оцінювання та підготовки до іспитів, що базуються на оцінці ефективності, допомагають слухачам отримати сертифікати. Багато хто з ваших учнів та студентів захоче оцінити свої знання програм до здачі сертифікаційних іспитів. Крім того, ми визнаємо необхідність того, щоб викладачі належним чином оцінювали знання кожного. Certiport надає практичні тести, які забезпечать належну підготовку ваших учнів та студентів до складання сертифікаційного іспиту.

 

Практичні тести мають два формати:

  1. Режим тестування – учні та студенти розуміють, якими будуть сертифікаційні іспити, адже практичні тести відбуваються за тих самих умов, як і сертифікаційний іспит.
  2. Режим навчання – учні та студенти працюють у власному темпі, оскільки отримують відгуки та покрокові інструкції для кожного запитання.

Сертифікати Autodesk Certified User (ACU) покращують резюме студентів, надаючи докази компетентності та майстерності. Вони доступні для шести різних програм Autodesk.

Autodesk AutoCAD: сертифікація Autodesk Certified User в AutoCAD підтверджує навички початкового рівня, необхідні для ефективного використання програмного забезпечення AutoCAD. Продемонстровані знання включають створення та розробку креслень, редагування об’єктів, роботу з макетами тощо.

Autodesk Inventor: сертифікація Autodesk Certified User в Inventor демонструє знання початкового рівня, зокрема створення, змінення, форматування та обмін двовимірними ескізами, розробку деталей, перегляд та анімацію збірок, створення презентацій і креслень тощо.

Autodesk Fusion 360: сертифікація користувача Autodesk у Fusion 360 демонструє навички розробки продукту за допомогою інструментів 3D CAD, CAM і CAE для вивчення дизайнерських ідей завдяки інтегрованому набору інструментів від концепції до продукту.

Autodesk Revit: сертифікація Autodesk Certified User у Revit демонструє знання початкового рівня щодо використання програмного забезпечення для моделювання будівель задля кар’єри в архітектурі, дизайні інтер’єру та управлінні будівництвом.

Autodesk Maya: сертифікація Autodesk Certified User у Maya демонструє та підтверджує навички 3D-анімації, необхідні кваліфікованому фахівцю.

Autodesk 3DS MAX: сертифікація Autodesk Certified User у 3DS MAX демонструє навички роботи з програмним забезпеченням для 3D-моделювання, щоб розпочати кар’єру в індустрії ігор, кіно чи анімаційної графіки.

Вибір навчальної платформи для ваших учнів може бути важким. Подивіться, як два вчителі Autodesk чесно й відкрито розповідають про свої улюблені навчальні платформи –  TeachMe3D і CAD Learning. (посилання)

Чи знаєте ви, що в Autodesk є плани уроків, проєкти та інші ресурси, якими ви можете почати користуватися одразу й безкоштовно? Дізнайтеся про всі неймовірні ресурси, які Autodesk пропонує для вас, тут

Існує багато перешкод для інженерної освіти та кар’єри. Приєднуйтеся до нашої групи освітніх лідерів і визначте, що ви можете зробити, щоб забезпечити більше доступу та можливостей для всіх учнів / студентів АБО слухачів.

Scroll to Top