Entrepreneurship and Small Business – це сертифікація від Certiport, спонсорована Intuit і Network for Teaching Entrepreneurship, яка гарантує, що майбутні лідери мають інструментарій, необхідний для просування вперед у сучасному конкурентному середовищі. Незалежно від того, чи відкриваєте ви пекарню, чи запускаєте наступний стартап на мільярд доларів, ESB перевіряє розуміння студентами головних бізнес-принципів, включаючи основні елементи, потрібні для запуску та підтримки успішного бізнесу.

Очікується, що кандидати на сертифікацію ESB матимуть ключові концептуальні знання принципів підприємництва та малого бізнесу. Зауважте, що для складання іспиту студентам не обов’язково мати реальний досвід роботи менеджером малого бізнесу. Успішне проходження цієї сертифікації підтвердить навички та знання для тих студентів, які бажають працювати в торговельній професії середньої кваліфікації на керівній посаді АБО і самі керувати бізнесом, а також для тих, хто прагне зайнятися підприємництвом і кар’єрою в малому бізнесі.

Повний комплекс освітніх ресурсів для ESB включає багато доповнень до навчальних матеріалів, у тому числі курс професійного розвитку для вчителів, розроблений Національним консорціумом з підприємницької освіти (Entre-Ed). Він також включає Індекс підприємницького мислення (EMI), розроблений NFTE, що дозволяє студентам виявити власні сильні та слабкі сторони за допомогою цієї самооцінки. EMI було розроблено для проведення до та після вивчення предметних сфер, що дозволяє студентам визначити, як курс вплинув на їхнє мислення та до якого архетипу вони належать.

Деталі сертифікації

Підготовка студентів до сертифікації – це велика відповідальність, тому дозвольте Certiport зробити вашу роботу легшою та ефективнішою за допомогою спеціально підібраних матеріалів курсу та практичних тестів.

 

Перегляньте це коротке відео, щоб дізнатися, які навчальні продукти можуть вам підійти.

 

Відеокурси покращують процес навчання та підвищують успішність сертифікаційних іспитів. Ці експертні ресурси прості у використанні, інтерактивні та допомагають підготувати студентів до успішної сертифікації:

– е-навчання на основі відео;

– інтерактивні роботи;

– сучасні навчальні посібники.

Практичні тести – високоефективне середовище, сприятливе для навчання, орієнтоване на студента. Практичні тести можна виконувати у двох режимах.

 

Практичні тести мають два формати:

  1. Режим тестування – студенти розуміють, якими будуть сертифікаційні іспити, адже практичні тести відбуваються за тих самих умов, як і сертифікаційний іспит.
  2. Режим навчання – студенти працюють у власному темпі, оскільки отримують відгуки та покрокові інструкції для кожного запитання.

Сертифікація ESB створена для перевірки базових концепцій і знань у сфері підприємництва та управління малим бізнесом. До основних понять входить: підприємництво; розпізнавання та оцінка можливостей; планування, відкриття та ведення бізнесу; маркетинг і збут; венчурний капітал і початкове фінансування; фінансовий менеджмент.

Іспит для окремих країн чи універсальний іспит?

ESB Country-specific exams перевіряє конкретні знання про ведення бізнесу в певній країні. Валюта та термінологія націлені на конкретні країни. Кандидати ESB повинні вибрати іспит для конкретної країни, якщо він доступний.

Універсальні іспити ESB підходять будь-якому кандидату ESB у всьому світі. Усі валюти вказані в євро.

Усі іспити ESB ґрунтуються на однаково рівноцінних курсах та надаються через Certiport.

Навчальна програма для вашого класу підприємництва з NFTE

Мережа навчання підприємництву (NFTE) розвиває підприємницьке мислення завдяки унікальному навчальному досвіду, який дає можливість усім студентам взяти відповідальність за своє майбутнє (тобто керуватися принципом «Моє майбутнє в моїх руках»). На цьому вебінарі ми поглиблено розглянули навчальну програму NFTE та ресурси в класі, які допомагають викладачам активізувати підприємницький дух у здобувачів освіти, включаючи Індекс підприємницького мислення (EMI). (посилання)

Scroll to Top