Розробка застосунків із сертифікацією Swift

Swift – це надійна та інтуїтивно зрозуміла мова програмування, створена Apple. Її легко опанувати, вона проста у використанні та має широкі можливості, що робить її чудовою мовою для програмістів-початківців і штатних розробників.

Історія впровадження інноваційних технологій Apple вплинула на розвиток економіки застосунків і Swift – мови програмування, яку так само легко вивчити. Вона розповсюджена у використанні. Swift було розроблено інженерами Apple разом із викладачами, тому це відмінний інструмент як для навчання, так і для вивчення коду.

Develop in Swift – це комплексна пропозиція кодування від Apple для учнів віком від 14 років. Навчальна програма готує майбутніх абітурієнтів до вступу в заклади вищої освіти або кар’єри в розробці застосунків за допомогою мови програмування Swift. Її доповнює безкоштовне професійне онлайн-навчання для педагогів.

Деталі сертифікації

Apple Professional Learning пропонує безкоштовний онлайн-курс для розробки в Swift через Canvas від Instructure. Викладачі отримають базові знання, необхідні для навчання Swift і Xcode, безпосередньо від експертів Apple, що робить цей вступний курс ідеальним для викладання Develop in Swift у будь-якому освітньому середовищі. (посилання)

Практичні тести для розробки програм за допомогою Swift, оцінювання та підготовки до іспитів, що базуються на оцінці ефективності, допоможуть пройти сертифікацію. Багато хто з ваших учнів та студентів захоче оцінити свої знання програм до здачі сертифікаційних іспитів. Крім того, ми визнаємо необхідність того, щоб викладачі належним чином оцінювали знання слухачів. Certiport надає практичні тести, які дозволяють відстежувати результати навчання та гарантують якісну підготовку ваших учнів та студентів до складання сертифікаційного іспиту.

Сертифікати «Розробка програм за допомогою Swift» є підтвердженням відповідного рівня знань в учнів та студентів із Swift, Xcode та інструментів розробки програм. Є два рівні підготовки.

Розробка програм за допомогою Swift Associate

Здобувачі середньої загальної та вищої освіти, які успішно склали іспит із розробки застосунків за допомогою Swift Associate, демонструють знання про вплив комп’ютерів і програм на суспільство, економіку та культуру під час вивчення розробки застосунків для iOS. Ця сертифікація узгоджується з курсом Develop in Swift Explorations, доступним безкоштовно в Apple Book Store. Програма.

Розробка програм із сертифікованим користувачем Swift

Студенти закладів вищої освіти, які успішно склали іспит «Розробка застосунків за допомогою Swift Certified User», демонструють основні навички розробки застосунків для iOS за допомогою Swift. Вони володіють основними концепціями й опанували практичні навички, якими професійні програмісти Swift користуються щодня. Ця сертифікація узгоджується з курсом Develop in Swift Fundamentals, доступним безкоштовно в Apple Book Store. Програма.

Вебінар «Розробка програм за допомогою огляду Swift» (посилання)

На цьому вебінарі ми розглянули нові сертифікації «Розробка застосунків із Swift Associate» і «Розробка застосунків із сертифікованим користувачем Swift», які базуються на курсах «Розробка в Swift Explorations» і «Розробка в Swift Fundamentals», щоб допомогти учням та студентам здобути визнання за їхні знання, уміння і навички щодо розробки застосунків в iOS.

Вебінар «Підготовка старшокласників до економіки застосунків» (посилання)

Цей вебінар присвячено підготовці старшокласників до економіки застосунків. Ми дізналися цікавинки та поради від викладача середньої школи, який мав досвід реалізації курсу Develop in Swift Explorations і App Development with Swift Associate, а також обговорили ресурси для розробки найкращих практик у курсах розробки застосунків на наступний навчальний рік.

Вебінар «Підготовка студентів закладів вищої освіти до економіки застосунків» (посилання)

Цей вебінар висвітлює підготовку студентів закладів вищої освіти до економіки застосунків. Ми дізналися тонкощі роботи від викладача з досвідом реалізації курсу Develop in Swift Fundamentals, розробки застосунків сертифікованим користувачем Swift, а також обговорили інші ресурси для втілення найкращих практик для наступного навчального року.

Scroll to Top