Project Management Institute (PMI) – провідна світова асоціація для тих, хто вважає своєю професією управління проєктами. Завдяки глобальній пропаганді, співпраці, освіті та дослідженням асоціація працює над підготовкою понад трьох мільйонів професіоналів у всьому світі до «економіки проєктів»: майбутньої економіки, у якій робота та окремі люди організовані навколо проєктів.

Сертифікація PMI Project Management Ready™ – це спосіб для студентів зануритися в індустрію управління проєктами та стати частиною спільноти професіоналів.

Сертифікат PMI Project Management Ready познайомить студентів із концепціями та сферою управління проєктами, а також інструментами для застосування цих знань у різних спектрах діяльності. Це задовольняє потребу у визнаній галуззю сертифікації, яка дозволяє закладам та технічної освіти підвищувати цінність своїх програм.

Очікується, що кандидати на цю сертифікацію матимуть ключові концептуальні знання та принципи управління проєктами через щонайменше 150 годин навчання.

Certiport надає повний комплекс освітніх ресурсів, який викладачі можуть використовувати для підготовки студентів до цієї сертифікації PMI.

Деталі сертифікату

Курс PMI Project Management Read

Ця навчальна програма була створена Project Management Institute (PMI) виключно для сертифікації PMI Project Management Read. Навчальний вміст розроблено так, щоб допомогти викладачам презентувати та дати уявлення про концепції, які підготують студентів до сертифікаційного іспиту.

Навчальний зміст структуровано на чотири модулі.

 • Модуль 1. Основи управління проєктами та ключові концепції (Project Management Fundamentals and Core Concepts)
 • Модуль 2. Структури бізнес-аналізу (Business Analysis Frameworks)
 • Модуль 3. Традиційні методології планування (Traditional Plan-Based Methodologies)
 • Модуль 4. Гнучкі методології (Agile Methodologies)

Усі модулі мають схему курсу, поділену на тижні, щоб спростити планування навчання.

PMI Project Management Ready

Курс може бути використаний для вчителів і тих, хто навчається самостійно. Він повністю узгоджується з цілями сертифікаційного іспиту та містить завдання, які відображають ситуації управління проєктами в бізнес-світі. Педагоги також можуть експортувати оцінки до освітнього процесу.

Зміст поділено на чотири розділи:

 • Основна термінологія;
 • Методології на основі плану;
 • Agile Frameworks;
 • Структура бізнес-аналізу.

Кожен розділ містить відео, тематичні дослідження та вікторини, а також навчальні картки.

Certiport надає практичні тести, які гарантують належну підготовку ваших студентів до складання сертифікаційного іспиту.

Практичні тести Certiport пропонують два різні режими:

 1. Режим тестування – студенти розуміють, якими будуть сертифікаційні іспити, адже практичні тести відбуваються за тих самих умов, як і сертифікаційний іспит.
 2. Режим навчання – студенти працюють у власному темпі, оскільки отримують відгуки та покрокові інструкції для кожного запитання.

Сертифікація охоплює чотири ключові теми:

 • Основи управління проєктами та ключові концепції (Project Management Fundamentals and Core Concepts);
 • Структура бізнес-аналізу (Business Analysis Framework);
 • Традиційні методології на основі плану (Traditional Plan-Based Methodologies);
 • Гнучкі методології (Agile Methodologies).

PMI Project Management Ready може надати студентам знання про концепції та сферу управління проєктами, а також інструменти для застосування цих знань у різних видах діяльності.

Що входить до сертифікаційного іспиту? Іспит перевіряє знання кандидата з:

 • основи концепцій управління проєктами (Fundamental Core Concepts of Project Management);
 • бізнес-аналізу (Business Analysis);
 • традиційної методології управління проєктами (Traditional Project Management Methodology);
 • гнучкої методології управління проєктами (Agile Project Management Methodology).

Підготовка до сертифікації PMI Project Management Ready

Цікаво дізнатися, як можна реалізувати управління проєктами у вашій групі? Ознайомтеся з цією демонстраційною програмою курсу PMI Project Management ReadyTM. Дізнайтеся про Brightspace – платформу навчального контенту, подивіться, як вона організована, і з’ясуйте, які заходи включено.
Preparing for the PMI Project Management Ready Certification

Практика та сертифікація: завершення сертифікації PMI
Навчальна програма чудова, але що робити, якщо вашим студентам потрібно більше практики, перш ніж складати сертифікаційний іспит PMI Project Management Ready? Дізнайтеся про MeasureUp – офіційного постачальника практичних тестів PMI Project Management Ready. Крім того, ознайомтеся з тим, як виникла сертифікація PMI Project Management Ready, як професіонали галузі формували розділи навчання та їхню участь у створенні цієї нової програми сертифікації.
Practice and Certify: Completing the PMI Certification Journey

Чому управління проєктами?
Студенти завжди запитують: «Навіщо мені це знати? Коли я буду використовувати це в реальному житті?» Маючи навички управління проєктами, на це запитання легко відповісти. Допоможіть студентам зрозуміти, як навички управління проєктами, які вони здобувають АБО опановують, можуть бути використані у їхньому повсякденному житті та майбутній кар’єрі. На цьому вебінарі ви дізнаєтеся про один день із життя менеджера проєкту. Довідайтеся, що знадобилося, щоб почати, з якими труднощами вони стикаються та в якому напрямі вони бачать траєкторію своєї кар’єри.
Why Project Management?

Створення успішної програми управління проєктами у вашому закладі освіти
Ви намагаєтеся створити програму управління проєктами? Подивіться заключний вебінар, щоб дізнатися про перспективу навчання та іспит PMI Project Management Ready. Отримайте більше інформації про процес впровадження курсів та їх інтеграції з іншими навчальними програмами, про реакцію здобувачів освіти (АБО студентів) та найкращі практики на наступний навчальний рік.
Building a Successful Project Management Program at Your School

Scroll to Top